Python developer (Industrial AI and Big Data)

AICO CYBERNETICS
Основная информация о компании

Полное наименование компании
Организационно-правовая форма
Общество с ограниченной ответственностью (ООО)
Контактное лицо
Akmal Khidirov
Номер контактного лица
+998996194659
Электронная почта контактного лица
aicocybernetics@gmail.com

Обновлено: 17.09.2021

Тип работы
Зарплата
Опыт работы
Вид занятости
Частично удаленная работа, Офисная работа
от 2000000 UZS до 5000000 UZS
Без опыта
Полная занятость
Разработка приложений
Комплексные решения
Прочее
Описание

We are looking for developers who are interested in AI and the Internet of Things, who want to dedicate their lives to Industry 4.0 technologies. The office is located in Ishtykhan, Samarkand region. Desirable skill set:
Language: python
Deep learning library: tensorflow, pytorch, Caffee,... etc
Familiarity with: OpenCV, sklearn, matplotlib, numpy
* ability to understand computer vision related scientific papers

Основные задачи

Working on projects

График работы

Monday - Friday 9:00 to18:00