Senior PHP Developer

INNOVA RESULT
Основная информация о компании

Полное наименование компании
Организационно-правовая форма
Общество с ограниченной ответственностью (ООО)
Контактное лицо
Kirill Khabibov
Номер контактного лица
+998999899909
Электронная почта контактного лица
k.khabibov@innovaresult.uz

Обновлено: 06.07.2022

Тип работы
Зарплата
Вид занятости
Удаленная работа, Офисная работа
от 1500 UZS до 2500 UZS
Подлежит обсуждению
Инструменты для бизнеса
Описание

looking for a candidate who has strong experience in web development.
Responsibilities: Development of custom solutions: new features, modification of existing functionalities in different projects for our clients

Основные задачи

Requirements:
• Strong knowledge and at 5+ years experience in PHP development
• Experience with framework such as: Doctrine, Symfony, Laravel or Zend
• Experienced in JavaScript, Vue is a plus
• Experience with Linux, Docker, Kubernetes is an advantage
• Understanding of SOLID, DRY, CI and CD
• Good organizational skills and attention to detail, self – organized
• Advanced level of English

График работы

Type of work:
-Full time