Sun'iy intellekt (AI) bo'yicha muhandis dasturchi

Электронная почта контактного лица
shgulomjonov25@gmail.com
Адрес контактного лица
Вебсайт компании
suniyx.uz

Обновлено: 08.02.2024

Тип работы
Зарплата
Опыт работы
Вид занятости
Удаленная работа, Частично удаленная работа, Офисная работа
от 1600 USD до 2500 USD
От 1 до 3 лет
Полная занятость, Частичная занятость, Подлежит обсуждению
Разработка приложений
Комплексные решения
Тестирование
Прочее
Описание

Quyidagi sohalardan biri yoki bir nechtasi bo'yicha:
-- NLP;
-- Data Science;
-- Machine Learning, Deep learning;
-- Computer vision;
-- Python Backend.

Основные задачи

*Wide-range research on Neural Networkmodels for video, image, and audioclassification, and analysis;
*Dataunderstanding;
*Data requirements, data collection, anddata preparation;
*Modelling. CNN video classification.Reconsidering the model if necessary;
*Completion of modeling. Modelevaluation. Start working on back-end andandroid application;
*Back-end and app development.Improving the AI model;
*Deployment. Full integration with back-end and
with the app;
*Realizing MVP. End of pre-seed phase...

График работы

Haftalik 5 kun. Juma va Yakshanba kunlari ish kuni emas. Ish vaqti 2,5 soat, 20:00 dan 22:30 gacha.

Минимальный возраст
18
Максимальный возраст
35
Дополнительные требования

Ko'rsatilgan ish vaqtida ishchi holatda bo'lish